

Керамічна плитка Плитка (6.5x20) 24102 Vestige gesso Eq-3 - Vestige з колекції Vestige Equipe виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (6.5x20) 24102 Vestige gesso Eq-3 - Vestige найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка (6.5x20) 24102 Vestige gesso Eq-3 - Vestige з колекції Vestige Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (6.5x20) 24102 Вестідж джесо Ік 3 Вестідж з колекції Вестідж Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка (6.5x20) 24102 Вестіге гессо Екь 3 Вестіге з колекції Вестіге Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 20 см |
| Вага | 15.27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Vestige Equipe |
| Найменування 2 | 24102 Vestige gesso Eq-3 |
| Колекція | Vestige |
| У палеті м.кв. | 59 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (76 шт.) |
| Штук в упаковці | 76 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Сатинована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (6.5x20) 24102 Vestige gesso Eq-3 - Vestige з колекції Vestige Equipe