

Керамічна плитка Плитка (6.5x13) MM5 Melange Grey - Melange з колекції Melange Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (6.5x13) MM5 Melange Grey - Melange найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (6.5x13) MM5 Melange Grey - Melange з колекції Melange Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (6.5x13) MM5 Мелендж Грей Мелендж з колекції Мелендж Грезія", на неправильно прочитаном як "Плитка (6.5x13) MM5 Меланге Греі Меланге з колекції Меланге Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 13 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Melange Grazia |
| Найменування 2 | MM5 MelangeGrey |
| Колекція | Melange |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,507 |
| Товщина | 9.4 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.507 м.кв. (60 шт.) |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | MM5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (6.5x13) MM5 Melange Grey - Melange з колекції Melange Grazia