

Керамічна плитка Плитка (6.2x7) HEX1677 Hexagon Lino - Geomat з колекції Geomat Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (6.2x7) HEX1677 Hexagon Lino - Geomat найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Плитка (6.2x7) HEX1677 Hexagon Lino - Geomat з колекції Geomat Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (6.2x7) HEX1677 Хексейгон Ліно Джіомет з колекції Джіомет Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка (6.2x7) HEX1677 Хексагон Ліно Геомат з колекції Геомат Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.2 × 7 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Geomat Tonalite |
| Найменування 2 | HEX1677 HexagonLino |
| Колекція | Geomat |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,075 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.075 м.кв. (23 шт.) |
| Штук в упаковці | 23 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | HEX1677 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











4 reviews for Плитка (6.2x7) HEX1677 Hexagon Lino - Geomat з колекції Geomat Tonalite