

Керамічна плитка Плитка (61.5x61.5) Y024 Cerabeton Cendre Sabbiato R11 - Cerabeton з колекції Cerabeton EnergieKer виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (61.5x61.5) Y024 Cerabeton Cendre Sabbiato R11 - Cerabeton найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 61.5см і довжина плитки дорівнює 61.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 444. |
Плитка (61.5x61.5) Y024 Cerabeton Cendre Sabbiato R11 - Cerabeton з колекції Cerabeton EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (61.5x61.5) Y024 Сарейбетон Сенр Себбіато R11 Сарейбетон з колекції Сарейбетон Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Плитка (61.5x61.5) Y024 Керабетон Кендре Саббіато R11 Керабетон з колекції Керабетон Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 61.5 × 61.5 см |
| Вага | 32 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Cerabeton EnergieKer |
| Найменування 2 | Y024 CerabetonCendreSabbiatoR11 |
| Колекція | Cerabeton |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 43,79 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,51 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.51 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Артикул виробника | Y024 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (61.5x61.5) Y024 Cerabeton Cendre Sabbiato R11 - Cerabeton з колекції Cerabeton EnergieKer