

Керамічна плитка Плитка (60x93.5) MK44 TriennaleA bianco - Triennale з колекції Triennale Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x93.5) MK44 TriennaleA bianco - Triennale найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 93.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (60x93.5) MK44 TriennaleA bianco - Triennale з колекції Triennale Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x93.5) MK44 Тра'єннол Ей біанко Тра'єннол з колекції Тра'єннол Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x93.5) MK44 Тріеннале А біанко Тріеннале з колекції Тріеннале Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 93.5 см |
| Вага | 17.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Triennale Marazzi |
| Найменування 2 | MK44 TriennaleA bianco |
| Колекція | Triennale |
| У палеті м.кв. | 13,39 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,71 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 0.71 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | MK44 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (60x93.5) MK44 TriennaleA bianco - Triennale з колекції Triennale Marazzi