

Керамічна плитка Плитка (60x60) CSATN Terre Nu. Da.6060Ret - Terre Nuove з колекції Terre Nuove Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) CSATN Terre Nu. Da.6060Ret - Terre Nuove найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка (60x60) CSATN Terre Nu. Da.6060Ret - Terre Nuove з колекції Terre Nuove Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) Ксетн Тарр Н'ю. Де.6060рет Тарр Н'юов з колекції Тарр Н'юов Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) Ссатн Терре Ну. Да.6060рет Терре Нуове з колекції Терре Нуове Сант Агостіно". Виробник цієї плитки SantAgostino може бути помилково написаний як SantAgostino, SantAgostin, Сентейгостіно, Сантагостіно і навіть як ІфтеФпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | SantAgostino |
| Серія | Terre Nuove SantAgostino |
| Найменування 2 | CSATN TerreNu.Da.6060Ret |
| Колекція | Terre Nuove |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 41,76 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSATN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (60x60) CSATN Terre Nu. Da.6060Ret - Terre Nuove з колекції Terre Nuove Sant Agostino