Плитка (60x60) 8428 NAMUR Anticato Lapp - Carriere du Kronos з колекції Carriere du Kronos Kronos
Kronos

Керамічна плитка Плитка (60x60) 8428 NAMUR Anticato Lapp - Carriere du Kronos з колекції Carriere du Kronos Kronos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 8428 NAMUR Anticato Lapp - Carriere du Kronos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (60x60) 8428 NAMUR Anticato Lapp - Carriere du Kronos з колекції Carriere du Kronos Kronos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 8428 Немєр Ентікейто Лепп Каррір д'ю Кронос з колекції Каррір д'ю Кронос Кронос", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 8428 Намур Антікато Лапп Карріере ду Кронос з колекції Карріере ду Кронос Кронос". Виробник цієї плитки Kronos може бути помилково написаний як Kronos, Кронос, Кронос і навіть як Лкщтщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Kronos |
| Серія | Carriere du Kronos Kronos |
| Найменування 2 | 8428 NAMUR Anticato Lapp |
| Колекція | Carriere du Kronos |
| Ефект | Бетон,Камень |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 8428 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (60x60) 8428 NAMUR Anticato Lapp - Carriere du Kronos з колекції Carriere du Kronos Kronos