

Керамічна плитка Плитка (60x60) 7DlR Diamante Terra 60Levigato - Diamante з колекції Diamante Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 7DlR Diamante Terra 60Levigato - Diamante найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка (60x60) 7DlR Diamante Terra60Levigato - Diamante з колекції Diamante Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 7Dl Р Діамент Terra60Levigato Діамент з колекції Діамент Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 7Dl Р Діаманте Terra60Levigato Діаманте з колекції Діаманте Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 21.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Diamante Atlas Concorde |
| Найменування 2 | 7DlR DiamanteTerra60Levigato |
| Колекція | Diamante |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9.3 m |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 7DlR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (60x60) 7DlR Diamante Terra 60Levigato - Diamante з колекції Diamante Atlas Concorde