

Керамічна плитка Плитка (60x60) 7DlN Diamante Bianco 60Levigato - Diamante з колекції Diamante Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 7DlN Diamante Bianco 60Levigato - Diamante найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка (60x60) 7DlN Diamante Bianco60Levigato - Diamante з колекції Diamante Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 7Dl Н Діамент Bianco60Levigato Діамент з колекції Діамент Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 7Dl Н Діаманте Bianco60Levigato Діаманте з колекції Діаманте Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 21.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Diamante Atlas Concorde |
| Найменування 2 | 7DlN DiamanteBianco60Levigato |
| Колекція | Diamante |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9.3 m |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 7DlN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (60x60) 7DlN Diamante Bianco 60Levigato - Diamante з колекції Diamante Atlas Concorde