

Керамічна плитка Плитка (60x60) 6HF5F60/1 Fondo Rosso Rame - Fucina з колекції Fucina Tagina виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 6HF5F60/1 Fondo Rosso Rame - Fucina найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8028 Теракотовий Pantone Black 4. |
Плитка (60x60) 6HF5F60/1 Fondo Rosso Rame - Fucina з колекції Fucina Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 6HF5F60/1 Фано Росо Рейм Ф'юсінєй з колекції Ф'юсінєй Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 6HF5F60/1 Фондо Россо Раме Фукіна з колекції Фукіна Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 27.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Fucina Tagina |
| Найменування 2 | 6HF5F60/1 FondoRossoRame |
| Колекція | Fucina |
| Ефект | Метал |
| У палеті м.кв. | 33,48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 6HF5F60/1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (60x60) 6HF5F60/1 Fondo Rosso Rame - Fucina з колекції Fucina Tagina