

Керамічна плитка Плитка (60x60) 68182 Crystal Piombo Pav. - Crystal з колекції Crystal Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 68182 Crystal Piombo Pav. - Crystal найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка (60x60) 68182 Crystal Piombo Pav. - Crystal з колекції Crystal Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 68182 Крйстел Піамбо Пев. Крйстел з колекції Крйстел Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 68182 Срюстал Піомбо Пав. Срюстал з колекції Срюстал Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Crystal Naxos |
| Найменування 2 | 68182 CrystalPiomboPav. |
| Колекція | Crystal |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 68182 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (60x60) 68182 Crystal Piombo Pav. - Crystal з колекції Crystal Naxos