

Керамічна плитка Плитка (60x60) 14069 Mood Cinder Rett - Mood з колекції Mood Bayker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 14069 Mood Cinder Rett - Mood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (60x60) 14069 Mood Cinder Rett - Mood з колекції Mood Bayker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 14069 Муд Сайнар Ретт Муд з колекції Муд Бейкар", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 14069 Муд Сіндер Ретт Муд з колекції Муд Баюкер". Виробник цієї плитки Bayker може бути помилково написаний як Bayker, Бейкар, Баюкер і навіть як Ифнлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Bayker |
| Серія | Mood Bayker |
| Найменування 2 | 14069 MoodCinderRett |
| Колекція | Mood |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 44,64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 14069 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка (60x60) 14069 Mood Cinder Rett - Mood з колекції Mood Bayker