

Керамічна плитка Плитка (60x20) 562091 Kreo Red - Kreo з колекції Kreo Iris виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x20) 562091 Kreo Red - Kreo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4002 Червоно-фіолетовий Pantone 696. |
Плитка (60x20) 562091 KreoRed - Kreo з колекції Kreo Iris може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x20) 562091 Кріо Ред Кріо з колекції Кріо Еріс", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x20) 562091 Крео Ред Крео з колекції Крео Іріс". Виробник цієї плитки Iris може бути помилково написаний як Iris, Еріс, Іріс і навіть як Шкші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 16.56 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Iris |
| Серія | Kreo Iris |
| Найменування 2 | 562091 KreoRed |
| Колекція | Kreo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 562091 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,50,59) HEX: #964b4b RGB: 150, 75, 75 | RAL Design: 030 40 30 Brick Brown (Коричнева Цегла)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 696 696 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (60x20) 562091 Kreo Red - Kreo з колекції Kreo Iris