

Керамічна плитка Плитка (60x120) I9R34160 Interno 9Silver Mix S. Rt - Interno 9 з колекції Interno 9 ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x120) I9R34160 Interno 9Silver Mix S. Rt - Interno 9 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (60x120) I9R34160 Interno9Silver Mix S. Rt - Interno 9 з колекції Interno 9 ABK може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x120) I9R34160 Interno9Silver Мікс С. Рт Інтарно 9 з колекції Інтарно 9 Ебк", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x120) I9R34160 Interno9Silver Мікс С. Рт Інтерно 9 з колекції Інтерно 9 Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 27.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Interno 9 ABK |
| Найменування 2 | I9R34160 Interno9SilverMixS.Rt |
| Колекція | Interno 9 |
| Ефект | Бетон,Метал |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | I9R34160 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (60x120) I9R34160 Interno 9Silver Mix S. Rt - Interno 9 з колекції Interno 9 ABK