

Керамічна плитка Плитка (60x120) 0543131 Kalk. Calidum Rt - Kalkaria з колекції Kalkaria Ricchetti виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x120) 0543131 Kalk. Calidum Rt - Kalkaria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (60x120) 0543131 Kalk. Calidum Rt - Kalkaria з колекції Kalkaria Ricchetti може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x120) 0543131 Колк. Колідам Рт Колкарія з колекції Колкарія Рікчетті", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x120) 0543131 Калк. Калідум Рт Калкаріа з колекції Калкаріа Рісчетті". Виробник цієї плитки Ricchetti може бути помилково написаний як Ricchetti, Ricchett, Рікчетті, Рісчетті і навіть як Кшссруееш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 34 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ricchetti |
| Серія | Kalkaria Ricchetti |
| Найменування 2 | 0543131 Kalk.CalidumRt |
| Колекція | Kalkaria |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 37,44 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 543131 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка (60x120) 0543131 Kalk. Calidum Rt - Kalkaria з колекції Kalkaria Ricchetti