

Керамічна плитка Плитка (60.5x60.5) CRM60N4 Grigio - Remix з колекції Remix Castelvetro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60.5x60.5) CRM60N4 Grigio - Remix найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.5см і довжина плитки дорівнює 60.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка (60.5x60.5) CRM60N4 Grigio - Remix з колекції Remix Castelvetro може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60.5x60.5) CRM60N4 Грігє Ремікс з колекції Ремікс Кестелветро", на неправильно прочитаном як "Плитка (60.5x60.5) CRM60N4 Грігіо Ремікс з колекції Ремікс Кастелветро". Виробник цієї плитки Castelvetro може бути помилково написаний як Castelvetro, Castelvetr, Кестелветро, Кастелветро і навіть як Сфіеудмуекщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60.5 × 60.5 см |
| Вага | 30.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Castelvetro |
| Серія | Remix Castelvetro |
| Найменування 2 | CRM60N4 Grigio |
| Колекція | Remix |
| У палеті м.кв. | 42,63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,47 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.47 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | CRM60N4 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


















3 reviews for Плитка (60.5x60.5) CRM60N4 Grigio - Remix з колекції Remix Castelvetro