

Керамічна плитка Плитка (60.4x60.4) PF00006970 Bellagio 604Light - Bellagio з колекції Bellagio Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60.4x60.4) PF00006970 Bellagio 604Light - Bellagio найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.4см і довжина плитки дорівнює 60.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (60.4x60.4) PF00006970 Bellagio604Light - Bellagio з колекції Bellagio Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60.4x60.4) PF00006970 Bellagio604Light Белегє з колекції Белегє Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (60.4x60.4) PF00006970 Bellagio604Light Беллагіо з колекції Беллагіо Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60.4 × 60.4 см |
| Вага | 25.55 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Bellagio Sintesi |
| Найменування 2 | PF00006970 Bellagio604Light |
| Колекція | Bellagio |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 45,26 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,46 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.46 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF00006970 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (60.4x60.4) PF00006970 Bellagio 604Light - Bellagio з колекції Bellagio Sintesi