Плитка (5x5) EE-30-TR-WX Medieval - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa
Ticsa

Керамічна плитка Плитка (5x5) EE-30-TR-WX Medieval - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (5x5) EE-30-TR-WX Medieval - Pedralbes найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8004 Мідно-коричневий Pantone 7524. |
Плитка (5x5) EE-30-TR-WX Medieval - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (5x5) І 30 Тр Гз Меда'євел Педролбс з колекції Педролбс Тіксєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (5x5) Ее 30 Тр Вкс Медіевал Педралбес з колекції Педралбес Тісса". Виробник цієї плитки Ticsa може бути помилково написаний як Ticsa, Tics, Тіксєй, Тісса і навіть як Ешсіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 5 см |
| Вага | 0.07 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ticsa |
| Серія | Pedralbes Ticsa |
| Найменування 2 | EE-30-TR-WX Medieval |
| Колекція | Pedralbes |
| Ефект | Терракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 16 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Терракота |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EE-30-TR-WX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(17,64,65) HEX: #a65a3c RGB: 166, 90, 60 | RAL Design: 050 50 40 Copper-Metal Red (Червона Металева Мідь)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 7524 7524 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(17,70,59) HEX: #964b2d RGB: 150, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 4635 4635 | |
| hsv(20,50,71) HEX: #b5795b RGB: 181, 121, 91 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(17,78,53) HEX: #873c1e RGB: 135, 60, 30 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 1685 1685 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка (5x5) EE-30-TR-WX Medieval - Pedralbes з колекції Pedralbes Ticsa