

Керамічна плитка Плитка (5x5) 0450535 P. Del Sole Mos. Scabos - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (5x5) 0450535 P. Del Sole Mos. Scabos - Pietre Del Sole найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7504. |
Плитка (5x5) 0450535 P. Del Sole Mos. Scabos - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (5x5) 0450535 П. Дел Сол Мос. Скейбос Па'єтр Дел Сол з колекції Па'єтр Дел Сол Ілєс", на неправильно прочитаном як "Плитка (5x5) 0450535 П. Дел Соле Мос. Скабос Піетре Дел Соле з колекції Піетре Дел Соле Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 5 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Серія | Pietre Del Sole Elios |
| Найменування 2 | 0450535 P.DelSoleMos.Scabos |
| Колекція | Pietre Del Sole |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,55 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 0.55 м.кв. (220 шт.) |
| Штук в упаковці | 220 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 450535 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (5x5) 0450535 P. Del Sole Mos. Scabos - Pietre Del Sole з колекції Pietre Del Sole Elios