

Керамічна плитка Плитка (5x15) Moldura Antic Special Lava Verde - Antic Special з колекції Antic Special Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (5x15) Moldura Antic Special Lava Verde - Antic Special найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 549. |
Плитка (5x15) Moldura Antic Special Lava Verde - Antic Special з колекції Antic Special Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (5x15) Моулдєрєй Ентік Спешайял Левєй Вард Ентік Спешайял з колекції Ентік Спешайял Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (5x15) Молдура Антіс Спесіал Лава Верде Антіс Спесіал з колекції Антіс Спесіал Севіса". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Севіса і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Antic Special Cevica |
| Найменування 2 | Moldura Antic Special Lava Verde |
| Колекція | Antic Special |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 42 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 42 шт. |
| Штук в упаковці | 42 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,33,53) HEX: #5b8787 RGB: 91, 135, 135 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(180,38,47) HEX: #4a7878 RGB: 74, 120, 120 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (5x15) Moldura Antic Special Lava Verde - Antic Special з колекції Antic Special Cevica