

Керамічна плитка Плитка (59.5x59.5) 215868 Neolitick Moon - Neolitick з колекції Neolitick Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (59.5x59.5) 215868 Neolitick Moon - Neolitick найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка (59.5x59.5) 215868 Neolitick Moon - Neolitick з колекції Neolitick Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (59.5x59.5) 215868 Ніолітік Мун Ніолітік з колекції Ніолітік Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка (59.5x59.5) 215868 Неолітіск Мун Неолітіск з колекції Неолітіск Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.5 × 59.5 см |
| Вага | 24.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Neolitick Colorker |
| Найменування 2 | 215868 NeolitickMoon |
| Колекція | Neolitick |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 32,86 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,06 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.06 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 215868 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (59.5x59.5) 215868 Neolitick Moon - Neolitick з колекції Neolitick Colorker