

Керамічна плитка Плитка (59.2x59.2) Bondi Blocks Nat G-3146 - Bondi з колекції Bondi Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (59.2x59.2) Bondi Blocks Nat G-3146 - Bondi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.2см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (59.2x59.2) Bondi Blocks Nat G-3146 - Bondi з колекції Bondi Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (59.2x59.2) Бані Блокс Нет Г 3146 Бані з колекції Бані Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка (59.2x59.2) Бонді Блоскс Нат Г 3146 Бонді з колекції Бонді Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.2 × 59.2 см |
| Вага | 31.39 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Bondi Aparici |
| Найменування 2 | Bondi Blocks Nat G-3146 |
| Колекція | Bondi |
| Ефект | Метлахська |
| У палеті м.кв. | 49,07 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,402 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.402 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (59.2x59.2) Bondi Blocks Nat G-3146 - Bondi з колекції Bondi Aparici