Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Ceramica Ecru - Ceramica з колекції Ceramica Mutina
Mutina

Керамічна плитка Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Ceramica Ecru - Ceramica з колекції Ceramica Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Ceramica Ecru - Ceramica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.3см і довжина плитки дорівнює 19.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Ceramica Ecru - Ceramica з колекції Ceramica Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Саремікєй Ікра Саремікєй з колекції Саремікєй М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Кераміка Есру Кераміка з колекції Кераміка Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.3 × 19.8 см |
| Вага | 13.15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Ceramica Mutina |
| Найменування 2 | Rgcc30 CeramicaEcru |
| Колекція | Ceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,68 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 0.68 м.кв. (65 шт.) |
| Штук в упаковці | 65 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Rgcc30 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Плитка (5.3x19.8) Rgcc30 Ceramica Ecru - Ceramica з колекції Ceramica Mutina