Плитка (50x110) fNHD Roma Diamond 110Beige Duna Brillante - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP



Керамічна плитка Плитка (50x110) fNHD Roma Diamond 110Beige Duna Brillante - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (50x110) fNHD Roma Diamond 110Beige Duna Brillante - Roma Diamond найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 110см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка (50x110) fNHD Roma Diamond110Beige Duna Brillante - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (50x110) ф Нхд Ромєй Diamond110Beige Д'юнєй Брілент Ромєй Діаманд з колекції Ромєй Діаманд Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка (50x110) ф Нхд Рома Diamond110Beige Дуна Брілланте Рома Діамонд з колекції Рома Діамонд Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 110 см |
| Вага | 28.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Roma Diamond FAP |
| Найменування 2 | fNHD RomaDiamond110BeigeDunaBrillante |
| Колекція | Roma Diamond |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 64,35 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,65 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.65 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | fNHD |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка (50x110) fNHD Roma Diamond 110Beige Duna Brillante - Roma Diamond з колекції Roma Diamond FAP