Плитка (47.8x47.8) 169013 Accademia Caffe Lappato Rettificato - Accademia з колекції Accademia Settecento



Керамічна плитка Плитка (47.8x47.8) 169013 Accademia Caffe Lappato Rettificato - Accademia з колекції Accademia Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (47.8x47.8) 169013 Accademia Caffe Lappato Rettificato - Accademia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 47.8см і довжина плитки дорівнює 47.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Плитка (47.8x47.8) 169013 Accademia Caffe Lappato Rettificato - Accademia з колекції Accademia Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (47.8x47.8) 169013 Еккейдемія Кефф Леппейто Реттіфікейто Еккейдемія з колекції Еккейдемія Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка (47.8x47.8) 169013 Аскадеміа Каффе Лаппато Реттіфікато Аскадеміа з колекції Аскадеміа Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 47.8 × 47.8 см |
| Вага | 29.78 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Accademia Settecento |
| Найменування 2 | 169013 AccademiaCaffeLappatoRettificato |
| Колекція | Accademia |
| У палеті м.кв. | 31,51 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,37 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.37 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 169013 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка (47.8x47.8) 169013 Accademia Caffe Lappato Rettificato - Accademia з колекції Accademia Settecento