Плитка (47.5x47.5) 1043707 Jean Paul - Saint Tropez з колекції Saint Tropez Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Плитка (47.5x47.5) 1043707 Jean Paul - Saint Tropez з колекції Saint Tropez Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (47.5x47.5) 1043707 Jean Paul - Saint Tropez найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 47.5см і довжина плитки дорівнює 47.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка (47.5x47.5) 1043707 JeanPaul - Saint Tropez з колекції Saint Tropez Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (47.5x47.5) 1043707 Джеейн Пол Сейнт Тропез з колекції Сейнт Тропез Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (47.5x47.5) 1043707 Джеан Паул Саінт Тропез з колекції Саінт Тропез Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 47.5 × 47.5 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Saint Tropez Serenissima |
| Найменування 2 | 1043707 JeanPaul |
| Колекція | Saint Tropez |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 30,46 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,128 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.128 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1043707 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка (47.5x47.5) 1043707 Jean Paul - Saint Tropez з колекції Saint Tropez Serenissima