

Керамічна плитка Плитка (45x90) VeinA 49A - Vein з колекції Vein Imola виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x90) VeinA 49A - Vein найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (45x90) VeinA49A - Vein з колекції Vein Imola може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x90) Вейн A49A Вейн з колекції Вейн Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x90) Веін A49A Веін з колекції Веін Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 29.93 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Vein Imola |
| Найменування 2 | VeinA49A |
| Колекція | Vein |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 35,24 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 10.5 |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.215 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | VeinA49A |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (45x90) VeinA 49A - Vein з колекції Vein Imola