

Керамічна плитка Плитка (45x90) AZQ5 Marvel Clauzetto White - Marvel Stone з колекції Marvel Stone Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x90) AZQ5 Marvel Clauzetto White - Marvel Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка (45x90) AZQ5 Marvel Clauzetto White - Marvel Stone з колекції Marvel Stone Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x90) AZQ5 Марвел Клозетто Віт Марвел Стан з колекції Марвел Стан Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x90) AZQ5 Марвел Клаузетто Вхіте Марвел Стоне з колекції Марвел Стоне Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 28.74 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Stone Atlas Concorde |
| Найменування 2 | AZQ5 MarvelClauzettoWhite |
| Колекція | Marvel Stone |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 42,53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.215 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AZQ5 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (45x90) AZQ5 Marvel Clauzetto White - Marvel Stone з колекції Marvel Stone Atlas Concorde