

Керамічна плитка Плитка (45x90) 17.805.37.177 Es. Elgin Perla - Es. Elgin з колекції Es. Elgin Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x90) 17.805.37.177 Es. Elgin Perla - Es. Elgin найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (45x90) 17.805.37.177 Es. Elgin Perla - Es. Elgin з колекції Es. Elgin Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x90) 17.805.37.177 С. Ілгін Парлєй С. Ілгін з колекції С. Ілгін Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x90) 17.805.37.177 Ес. Елгін Перла Ес. Елгін з колекції Ес. Елгін Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 30.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Es. Elgin Pamesa |
| Найменування 2 | 17.805.37.177 Es.ElginPerla |
| Колекція | Es. Elgin |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 52,03 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,21 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.21 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 17.805.37.177 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (45x90) 17.805.37.177 Es. Elgin Perla - Es. Elgin з колекції Es. Elgin Pamesa