

Керамічна плитка Плитка (45x45) PF00006128 Fiordi 450Bianco - Fiordi з колекції Fiordi Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x45) PF00006128 Fiordi 450Bianco - Fiordi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка (45x45) PF00006128 Fiordi450Bianco - Fiordi з колекції Fiordi Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x45) PF00006128 Fiordi450Bianco Фєрді з колекції Фєрді Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x45) PF00006128 Fiordi450Bianco Фіорді з колекції Фіорді Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 26.24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Fiordi Sintesi |
| Найменування 2 | PF00006128 Fiordi450Bianco |
| Колекція | Fiordi |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 76,14 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,62 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Артикул виробника | PF00006128 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (45x45) PF00006128 Fiordi 450Bianco - Fiordi з колекції Fiordi Sintesi