

Керамічна плитка Плитка (45x45) 303454/50 Ultra essenze vaniglia nat - Essenze з колекції Essenze Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x45) 303454/50 Ultra essenze vaniglia nat - Essenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка (45x45) 303454/50 Ultra essenze vaniglia nat - Essenze з колекції Essenze Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x45) 303454/50 Ултрєй ісенз веніглія нет Ісенз з колекції Ісенз Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x45) 303454/50 Ултра ессензе ванігліа нат Ессензе з колекції Ессензе Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 22.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Essenze Dado |
| Найменування 2 | 303454/50 Ultra essenze vaniglia nat |
| Колекція | Essenze |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 33,41 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,6075 |
| Товщина | 18 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.6075 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 303454/50 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка (45x45) 303454/50 Ultra essenze vaniglia nat - Essenze з колекції Essenze Dado