

Керамічна плитка Плитка (45x45) 01083 Ponza Nat - Mediterraneo з колекції Mediterraneo Piemme виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (45x45) 01083 Ponza Nat - Mediterraneo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 405. |
Плитка (45x45) 01083 Ponza Nat - Mediterraneo з колекції Mediterraneo Piemme може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (45x45) 01083 Панзєй Нет Медітаррейніо з колекції Медітаррейніо Па'ємм", на неправильно прочитаном як "Плитка (45x45) 01083 Понза Нат Медітерранео з колекції Медітерранео Піемме". Виробник цієї плитки Piemme може бути помилково написаний як Piemme, Piemm, Па'ємм, Піемме і навіть як Зшуььу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 20.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme |
| Серія | Mediterraneo Piemme |
| Найменування 2 | 01083 PonzaNat |
| Колекція | Mediterraneo |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 65,85 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,013 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 1.013 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1083 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (45x45) 01083 Ponza Nat - Mediterraneo з колекції Mediterraneo Piemme