

Керамічна плитка Плитка (40x80) 8E4P Ewall Petroleum Green 4080 - Ewall з колекції EWall Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (40x80) 8E4P Ewall Petroleum Green 4080 - Ewall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6026 Опаловий зелений Pantone 316. |
Плитка (40x80) 8E4P Ewall Petroleum Green4080 - Ewall з колекції EWall Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (40x80) 8E4P Юел Петролум Green4080 Юел з колекції Юел Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка (40x80) 8E4P Евалл Петролеум Green4080 Евалл з колекції Евалл Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 80 см |
| Вага | 22.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Ewall Atlas Concorde |
| Найменування 2 | 8E4P EwallPetroleumGreen4080 |
| Колекція | Ewall |
| Ефект | Смола |
| У палеті м.кв. | 68,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,6 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1.6 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 8E4P |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,100,29) HEX: #004a4a RGB: 0, 74, 74 | RAL Design: 200 30 25 Antique Turquoise (Антична Бірюза)RAL Classic: 6026 Опаловий зеленийPantone: 316 316 | |
| hsv(180,100,35) HEX: #005959 RGB: 0, 89, 89 | RAL Design: 200 30 33 Ice Dark Turquoise (Темно-Бірюзовий Лід)RAL Classic: 6026 Опаловий зеленийPantone: 3165 3165 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (40x80) 8E4P Ewall Petroleum Green 4080 - Ewall з колекції EWall Atlas Concorde