

Керамічна плитка Плитка (40.5x81) 303271/99 Ultra essenze sandalo nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (40.5x81) 303271/99 Ultra essenze sandalo nat Rect - Essenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40.5см і довжина плитки дорівнює 81см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 4715. |
Плитка (40.5x81) 303271/99 Ultra essenze sandalo nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (40.5x81) 303271/99 Ултрєй ісенз сеноло нет Рект Ісенз з колекції Ісенз Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка (40.5x81) 303271/99 Ултра ессензе сандало нат Рест Ессензе з колекції Ессензе Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40.5 × 81 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Essenze Dado |
| Найменування 2 | 303271/99 Ultra essenze sandalo nat Rect |
| Колекція | Essenze |
| Ефект | Дерево |
| У палеті м.кв. | 17,71 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,6561 |
| Товщина | 17 мм |
| Пакувальна норма | 0.6561 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 303271/99 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Плитка (40.5x81) 303271/99 Ultra essenze sandalo nat Rect - Essenze з колекції Essenze Dado