

Керамічна плитка Плитка (39x78) 02625120 Emote Nero Amasanta - Emote з колекції Emote Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (39x78) 02625120 Emote Nero Amasanta - Emote найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 39см і довжина плитки дорівнює 78см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка (39x78) 02625120 Emote Nero Amasanta - Emote з колекції Emote Versace може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (39x78) 02625120 Імот Наро Емезентєй Імот з колекції Імот Варсейс", на неправильно прочитаном як "Плитка (39x78) 02625120 Емоте Неро Амасанта Емоте з колекції Емоте Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 39 × 78 см |
| Вага | 20.37 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Emote Versace |
| Найменування 2 | 02625120 EmoteNeroAmasanta |
| Колекція | Emote |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 23,73 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9126 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.9126 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 2625120 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Плитка (39x78) 02625120 Emote Nero Amasanta - Emote з колекції Emote Versace