

Керамічна плитка Плитка (37.5x75) AR373MR Ardesia Mix Cenere Mix Nat Ret - Ardesia Mix з колекції Ardesia Mix COEM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (37.5x75) AR373MR Ardesia Mix Cenere Mix Nat Ret - Ardesia Mix найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 37.5см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка (37.5x75) AR373MR Ardesia Mix Cenere Mix Nat Ret - Ardesia Mix з колекції Ardesia Mix COEM може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (37.5x75) AR373MR Ардежієй Мікс Сенар Мікс Нет Рет Ардежієй Мікс з колекції Ардежієй Мікс Коім", на неправильно прочитаном як "Плитка (37.5x75) AR373MR Ардесіа Мікс Кенере Мікс Нат Рет Ардесіа Мікс з колекції Ардесіа Мікс Коем". Виробник цієї плитки COEM може бути помилково написаний як COEM, Коім, Коем і навіть як СЩУЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 37.5 × 75 см |
| Вага | 32.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | COEM |
| Серія | Ardesia Mix COEM |
| Найменування 2 | AR373MR ArdesiaMixCenereMixNatRet |
| Колекція | Ardesia Mix |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 23,91 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,4065 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.4065 м.кв. (5 шт.) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AR373MR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (37.5x75) AR373MR Ardesia Mix Cenere Mix Nat Ret - Ardesia Mix з колекції Ardesia Mix COEM