Плитка (34x34) S3599 Antiche riggiole zaffiro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia



Керамічна плитка Плитка (34x34) S3599 Antiche riggiole zaffiro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (34x34) S3599 Antiche riggiole zaffiro - Riggiole Napoletane найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 34см і довжина плитки дорівнює 34см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5023 Віддалено-синій Pantone 2718. |
Плитка (34x34) S3599 Antiche riggiole zaffiro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (34x34) S3599 Ентіч ріггєл зеффєро Ріггєл Нейполетейн з колекції Ріггєл Нейполетейн Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Плитка (34x34) S3599 Антіче ріггіоле заффіро Ріггіоле Наполетане з колекції Ріггіоле Наполетане Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 34 × 34 см |
| Вага | 27.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Riggiole Napoletane Savoia |
| Найменування 2 | S3599 Antiche riggiole zaffiro |
| Колекція | Riggiole Napoletane |
| У палеті м.кв. | 56,58 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,38 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.38 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | S3599 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(220,50,71) HEX: #5b79b5 RGB: 91, 121, 181 | RAL Design: 280 50 35 Sapphire Shimmer Blue (Сяючий Синій Сапфір)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(216,42,71) HEX: #6987b5 RGB: 105, 135, 181 | RAL Design: 270 60 25 Delphinium Blue (Синя Живокость)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2718 2718 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка (34x34) S3599 Antiche riggiole zaffiro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia