

Керамічна плитка Плитка (33.3x33.3) Monica Terra - Monica з колекції Monica Cristacer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (33.3x33.3) Monica Terra - Monica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 7525. |
Плитка (33.3x33.3) Monica Terra - Monica з колекції Monica Cristacer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (33.3x33.3) Монікєй Таррєй Монікєй з колекції Монікєй Крістейсар", на неправильно прочитаном як "Плитка (33.3x33.3) Моніка Терра Моніка з колекції Моніка Срістакер". Виробник цієї плитки Cristacer може бути помилково написаний як Cristacer, Крістейсар, Срістакер і навіть як Скшіефсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Вага | 17.22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cristacer |
| Серія | Monica Cristacer |
| Найменування 2 | MonicaTerra |
| Колекція | Monica |
| У палеті м.кв. | 71 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (9 шт.) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(26,64,65) HEX: #a66a3c RGB: 166, 106, 60 | RAL Design: 060 50 40 Camel Brown (Коричневий Верблюд)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7525 7525 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (33.3x33.3) Monica Terra - Monica з колекції Monica Cristacer