

Керамічна плитка Плитка (33.15x33.15) Grenier Grey - Grenier з колекції Grenier Gayafores виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (33.15x33.15) Grenier Grey - Grenier найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.15см і довжина плитки дорівнює 33.15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (33.15x33.15) Grenier Grey - Grenier з колекції Grenier Gayafores може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (33.15x33.15) Гренір Грей Гренір з колекції Гренір Гейейфорс", на неправильно прочитаном як "Плитка (33.15x33.15) Греніер Греі Греніер з колекції Греніер Гаюафорес". Виробник цієї плитки Gayafores може бути помилково написаний як Gayafores, Гейейфорс, Гаюафорес і навіть як Пфнфащкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.15 × 33.15 см |
| Вага | 23.58 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gayafores |
| Серія | Grenier Gayafores |
| Найменування 2 | Grenier Grey |
| Колекція | Grenier |
| У палеті м.кв. | 59,38 |
| Площа в упаковці | 1,32 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.32 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (33.15x33.15) Grenier Grey - Grenier з колекції Grenier Gayafores