

Керамічна плитка Плитка (32.5x60) Corfu Marfil Relieve Ondas - Corfu з колекції Corfu Fanal виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (32.5x60) Corfu Marfil Relieve Ondas - Corfu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (32.5x60) Corfu Marfil Relieve Ondas - Corfu з колекції Corfu Fanal може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (32.5x60) Корфу Марфіл Рела'єв Анес Корфу з колекції Корфу Фенел", на неправильно прочитаном як "Плитка (32.5x60) Корфу Марфіл Реліеве Ондас Корфу з колекції Корфу Фанал". Виробник цієї плитки Fanal може бути помилково написаний як Fanal, Фенел, Фанал і навіть як Афтфд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.5 × 60 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Fanal |
| Серія | Corfu Fanal |
| Найменування 2 | Corfu Marfil Relieve Ondas |
| Колекція | Corfu |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 45,63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,17 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.17 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (32.5x60) Corfu Marfil Relieve Ondas - Corfu з колекції Corfu Fanal