

Керамічна плитка Плитка (31x56) Timbao Antracita - Timbao з колекції Timbao Realonda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (31x56) Timbao Antracita - Timbao найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7013 Коричнево-сірий Pantone 445. |
Плитка (31x56) Timbao Antracita - Timbao з колекції Timbao Realonda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (31x56) Тімбі Ентресітєй Тімбі з колекції Тімбі Реоланєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (31x56) Тімбао Антракіта Тімбао з колекції Тімбао Реалонда". Виробник цієї плитки Realonda може бути помилково написаний як Realonda, Realond, Реоланєй, Реалонда і навіть як Куфдщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 56 см |
| Вага | 26.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Realonda |
| Серія | Timbao Realonda |
| Найменування 2 | Timbao Antracita |
| Колекція | Timbao |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 56,87 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,21 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.21 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка (31x56) Timbao Antracita - Timbao з колекції Timbao Realonda