

Керамічна плитка Плитка (31x31) 116105 Taupe - Gala з колекції Gala Newker виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (31x31) 116105 Taupe - Gala найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31см і довжина плитки дорівнює 31см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка (31x31) 116105 Taupe - Gala з колекції Gala Newker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (31x31) 116105 Топ Голєй з колекції Голєй Н'юкар", на неправильно прочитаном як "Плитка (31x31) 116105 Таупе Гала з колекції Гала Невкер". Виробник цієї плитки Newker може бути помилково написаний як Newker, Н'юкар, Невкер і навіть як Туцлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31 × 31 см |
| Вага | 22.58 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Newker |
| Серія | Gala Newker |
| Найменування 2 | 116105 Taupe |
| Колекція | Gala |
| У палеті м.кв. | 81,25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,25 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.25 м.кв. (13 шт.) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 116105 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (31x31) 116105 Taupe - Gala з колекції Gala Newker