

Керамічна плитка Плитка (31.9x96.8) 175005 Bistrot Brick Bianco - Bistrot з колекції Bistrot Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (31.9x96.8) 175005 Bistrot Brick Bianco - Bistrot найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.9см і довжина плитки дорівнює 96.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (31.9x96.8) 175005 Bistrot Brick Bianco - Bistrot з колекції Bistrot Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (31.9x96.8) 175005 Бістрот Брік Біанко Бістрот з колекції Бістрот Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка (31.9x96.8) 175005 Бістрот Бріск Біанко Бістрот з колекції Бістрот Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.9 × 96.8 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Bistrot Settecento |
| Найменування 2 | 175005 BistrotBrickBianco |
| Колекція | Bistrot |
| Ефект | Цегла |
| У палеті м.кв. | 21,3 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,926 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.926 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 175005 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка (31.9x96.8) 175005 Bistrot Brick Bianco - Bistrot з колекції Bistrot Settecento