

Керамічна плитка Плитка (31.6x31.6) Souvenir Cloud 31,6 x 31,6 - Souvenir з колекції Souvenir Arcana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (31.6x31.6) Souvenir Cloud 31,6 x 31,6 - Souvenir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка (31.6x31.6) Souvenir Cloud 31,6 x 31,6 - Souvenir з колекції Souvenir Arcana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (31.6x31.6) Соавенєр Клоад 31,6 з 31,6 Соавенєр з колекції Соавенєр Аркенєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (31.6x31.6) Соувенір Клоуд 31,6 кс 31,6 Соувенір з колекції Соувенір Аркана". Виробник цієї плитки Arcana може бути помилково написаний як Arcana, Arcan, Аркенєй, Аркана і навіть як Фксфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Arcana |
| Серія | Souvenir Arcana |
| Найменування 2 | Souvenir Cloud 31,6 x 31,6 |
| Колекція | Souvenir |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 55 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка (31.6x31.6) Souvenir Cloud 31,6 x 31,6 - Souvenir з колекції Souvenir Arcana