

Керамічна плитка Плитка (30x60) PF00008822 Evoque 3060Perla Ret - Evoque з колекції Evoque Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) PF00008822 Evoque 3060Perla Ret - Evoque найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка (30x60) PF00008822 Evoque3060Perla Ret - Evoque з колекції Evoque Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) PF00008822 Evoque3060Perla Рет Івок з колекції Івок Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) PF00008822 Evoque3060Perla Рет Евокьуе з колекції Евокьуе Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Evoque Sintesi |
| Найменування 2 | PF00008822 Evoque3060PerlaRet |
| Колекція | Evoque |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 56,16 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 8.2 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | PF00008822 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x60) PF00008822 Evoque 3060Perla Ret - Evoque з колекції Evoque Sintesi