

Керамічна плитка Плитка (30x60) I9R03151 Mosaico Losanga Silver - Interno 9 з колекції Interno 9 ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) I9R03151 Mosaico Losanga Silver - Interno 9 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (30x60) I9R03151 Mosaico Losanga Silver - Interno 9 з колекції Interno 9 ABK може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) I9R03151 Мозейко Лозенгєй Сілвар Інтарно 9 з колекції Інтарно 9 Ебк", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) I9R03151 Мосаіко Лосанга Сілвер Інтерно 9 з колекції Інтерно 9 Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 16.64 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Interno 9 ABK |
| Найменування 2 | I9R03151 MosaicoLosangaSilver |
| Колекція | Interno 9 |
| Ефект | Бетон,Метал |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | I9R03151 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (30x60) I9R03151 Mosaico Losanga Silver - Interno 9 з колекції Interno 9 ABK