

Керамічна плитка Плитка (30x60) GLR044N Glr Sand - Gallura з колекції Gallura NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) GLR044N Glr Sand - Gallura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка (30x60) GLR044N GlrSand - Gallura з колекції Gallura NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) GLR044N Глр Сенд Гелєрєй з колекції Гелєрєй Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) GLR044N Глр Санд Галлура з колекції Галлура Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 24.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Gallura NovaBell |
| Найменування 2 | GLR044N GlrSand |
| Колекція | Gallura |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.28 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GLR044N |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка (30x60) GLR044N Glr Sand - Gallura з колекції Gallura NovaBell