Плитка (30x60) 8TF0963 Fondo Beige Naturale - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка (30x60) 8TF0963 Fondo Beige Naturale - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) 8TF0963 Fondo Beige Naturale - Trame Velate найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка (30x60) 8TF0963 Fondo Beige Naturale - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) 8TF0963 Фано Бейдж Нетєрол Трейм Велейт з колекції Трейм Велейт Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) 8TF0963 Фондо Беіге Натурале Траме Велате з колекції Траме Велате Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 28.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Trame Velate Tagina |
| Найменування 2 | 8TF0963 Fondo Beige Naturale |
| Колекція | Trame Velate |
| Ефект | Тканина |
| У палеті м.кв. | 49,14 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 8TF0963 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка (30x60) 8TF0963 Fondo Beige Naturale - Trame Velate з колекції Trame Velate Tagina