

Керамічна плитка Плитка (30x60) 8BFSU63/1 Fondo Rettificato Sunset - Apogeo 14 з колекції Apogeo 14 Tagina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) 8BFSU63/1 Fondo Rettificato Sunset - Apogeo 14 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка (30x60) 8BFSU63/1 Fondo Rettificato Sunset - Apogeo 14 з колекції Apogeo 14 Tagina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) 8BFSU63/1 Фано Реттіфікейто Шунсет Еподжіо 14 з колекції Еподжіо 14 Тегінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) 8BFSU63/1 Фондо Реттіфікато Сунсет Апогео 14 з колекції Апогео 14 Тагіна". Виробник цієї плитки Tagina може бути помилково написаний як Tagina, Tagin, Тегінєй, Тагіна і навіть як Ефпштф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 28.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tagina |
| Серія | Apogeo 14 Tagina |
| Найменування 2 | 8BFSU63/1 Fondo Rettificato Sunset |
| Колекція | Apogeo 14 |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 49,14 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (7 шт.) |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8BFSU63/1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (30x60) 8BFSU63/1 Fondo Rettificato Sunset - Apogeo 14 з колекції Apogeo 14 Tagina