

Керамічна плитка Плитка (30x60) 501001 Concretmaltanat - Concreta з колекції Concreta Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (30x60) 501001 Concretmaltanat - Concreta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плитка (30x60) 501001 Concretmaltanat - Concreta з колекції Concreta Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (30x60) 501001 Канкретмолтенет Канкретєй з колекції Канкретєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка (30x60) 501001 Консретмалтанат Консрета з колекції Консрета Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Concreta Settecento |
| Найменування 2 | 501001 Concretmaltanat |
| Колекція | Concreta |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 44,64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (8 шт.) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 501001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (30x60) 501001 Concretmaltanat - Concreta з колекції Concreta Settecento